Söön elevanti ja räägin seksist. Päriselt ka.

Tsauminasiinkähkuasjakallale.

Ma tulin halama. Ja endast märku andma, et ma ei ole surnud ja minus on palju rohkemat, kui puhtalt igakuised sendikokkuvõtted. Kas vahel igatsete ka mu tavaelu- ja tehnomölinat siia miniatuursete passiivsete numbrite vahele?

Rahakratt saab peatselt kolmeseks. See tähendab, et peaks mingi keskmisest jämedama pillerkaare korraldama. Aga samas rääkima sellest, kuidas aeg on lennanud ja mis suunas mu kreeka pähkel arenenud on. Kuidas teile rohkem meeldiks, kas valetan, kui lebo see kõik olnud on või räägin ausalt, kuidas vahel tööl klaviatuuri higist ja pisaratest aknalauale päikese kätte kuivama tõstan? Eriti rets on see tunne esmaspäeva hommikuti, sest esmaspäeva on nagu nädalapäevade Nickelback… öäkk.

Aga jaa, kuram, blogi on ju kolinud! Tule pane ennast mu uuel lehel kirja, et kõikide värskelt pressitud postidega kursis olla —> http://www.rahakratt.ee


Üks kommentaar “Söön elevanti ja räägin seksist. Päriselt ka.

 1. Alles nüüd meenus üks eriti kuul näide sellest, kuidas ennast oluliseks mõelda ja seeläbi motti püsti hoida. Vanemad lugejad ehk mäletadav, kui Kennedy 62.aastal NASA külastas ja luualiigutajaga juttu tegi? Kes ei mäleta, siis väljavõte siin:

  During a visit to the NASA space center in 1962, President John F. Kennedy noticed a janitor carrying a broom. He interrupted his tour, walked over to the man and said, “Hi, I’m Jack Kennedy. What are you doing?”

  “Well, Mr. President,” the janitor responded, “I’m helping put a man on the moon.”

  To most people, this janitor was just cleaning the building. But in the more mythic, larger story unfolding around him, he was helping to make history.

  On mõjuv, onju!

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s